32-uurs vergaderarrangement - De locatie voor zakelijke evenementen
De Reehorst in Ede beschikt over 38 zalen, onderverdeeld in 4 theaterzalen en 34 flexibele ruimten die op maat geschakeld kunnen worden voor wat kleinere gezelschappen en comfortabele vergaderzalen die uiterst geschikt zijn voor trainingen en cursussen.
De Reehorst in Ede - Alles in huis voor kleine en grote bijeenkomsten
De Reehorst is een multifunctionele locatie, centraal gelegen in het hart van het mooiste natuurgebied van Nederland - de Veluwe. De Reehorst is op nog geen 3 minuten afstand van de A12 & de A30 en op 250 meter van intercitystation Ede-Wageningen gesitueerd. De accommodatie is uniek omdat het zowel congres-en vergadercentrum, 3 sterren hotel, een tweetal restaurants, als een theater combineert.
Vergaderen, dineren, overnachten, ontspannen onder 1 dak
We beschikken over 38 zalen, onderverdeeld in 4 theaterzalen en 34 flexibele ruimten die op maat geschakeld kunnen worden voor wat kleinere gezelschappen en comfortabele vergaderzalen die uiterst geschikt zijn voor trainingen en cursussen. Het merendeel van de zalen is –conform de criteria van Erkend Congresbedrijf - rolstoeltoegankelijk, zodat al uw gasten de bijeenkomst kunnen bijwonen. Ook daglicht is in bijna elke zaal aanwezig!
Al onze zalen zijn uitgerust met de modernste faciliteiten en audio-visuele middelen. Zo hebben bijna alle zalen standaard een beamer en een groot projectiescherm. Wij zorgen ervoor dat wij een groot deel van uw taken uit handen nemen, zodat u zich volledig over uw gasten kunt ontfermen.
De kamers - Vergaderen en overnachten
Wist u dat Nederlanders de langste mensen ter wereld zijn? Bij de inrichting van onze 90 luxe hotelkamers hebben we daar optimaal rekening mee gehouden. In alle kamers staan namelijk extra grote bedden! In ons 3-sterren hotel treft u de volgende kamertypes: Standaard kamers en Luxe kamers
Alle kamers zijn voorzien van een schrijfdesk, zitje, extra grote bedden (210x 100 cm), badkamer, douche en toilet. Daarnaast zijn alle kamers uitgerust met een 55 cm kleurentelevisie en u heeft gratis toegang tot het internet. Ook kan er gebruik worden gemaakt van Pay-tv en diverse spelletjes op de televisie (dit uiteraard tegen betaling). Ook zijn alle kamers voorzien van een ingebouwde radio, telefoon, föhn en koelkast. De kamers beschikken standaard over twee éénpersoonsbedden. De luxe kamers beschikken ook nog over een ligbad.
Bij dit 32-uurs vergaderarrangement is inbegrepen:
- Zaalhuur: 09.00 uur dag 1 t/m 17.00 uur dag 2
- Onbeperkt koffie, thee en ijswater
- Assortiment koffiekoekjes en snoepjes
- Lekkernij op beide dagen
- 2 x uitgebreid lunchbuffet
- Snack met 1 frisdrank naar keuze
- 3-gangen dinermenu en 1 drankje uit het Hollands assortiment
- 1 x overnachting in een comfortabele kamer inclusief uitgebreid ontbijtbuffet
- Flip-over met papier en stiften
- Schrijfblok met pen en naamkaartje
- Parkeermunt
Minimum aantal: 10 personen (van 6 tot 9 personen geldt een toeslag van 10%).
De prijs van dit vergaderarrangement is geldig tot en met 31 december 2009.
Prijzen van de vergaderarrangementen zijn inclusief bediening en BTW.
Genoemde prijzen zijn seizoensgebonden en kunnen derhalve afwijken van de vermelde tarieven.
Kaart
Reviews
Er zijn geen reviews bij dit arrangement
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-7807807


4-uurs teambuilding in Drenthe