Meerdaags Vergaderarrangement in de Belgische Ardennen!

Vergaderen in de Belgische Ardennen bij een inspirerende en kleinschalige locatie.

Auberge la Grande Cure
Vergaderen in de Ardennen

Bent u op zoek naar een inspirerende vergaderlocatie dan bent u bij ons aan het juiste adres. U geniet bij ons van een rustige omgeving en persoonlijke aandacht. Wilt u uw vergaderarrangement uitbreiden met activiteiten ook dan zijn wij u graag van dienst.

Mogelijke activiteiten

Wilt u naast uw vergadering ook een vergaderbreak boeken dan kunnen wij onder andere de volgende activiteiten voor u regelen:

  • Golfarrangement
  • Buitensport activiteiten (mountainbike, kayak, abseilen, etc.
  • Wandeling met begeleiding
Mocht u andere wensen hebben dan vernemen wij dat ook graag.

Overnachten

Wij beschikken over 9 standaard kamers in de bestaande Auberge, en 16 superieure kamers in het nieuwe Hotel (vanaf mei 2012).

Door de kleinschaligheid van onze locatie zijn we ook uitermate geschikt voor boardmeetings of exclusieve trainingen.

Dit meerdagse vergaderarrangement in de Ardennen is inclusief:

  • Huur vergaderzaal
  • Gebruik WiFi
  • Presentatie-flatscreen met audio
  • Schrijfmateriaal
  • Koffie, thee, water en fruitsap
  • Lunchbuffet
  • 3 gangen diner
  • 1 overnachting
  • Ontbijtbuffet
Prijs: € 142,50 per persoon op basis van minimaal 6 personen

U kunt er ook voor kiezen om dit arrangement als 32 uurs arrangement te boeken. U heeft dan nog 1 dagdeel extra de mogelijkheid tot gebruik van de vergaderzaal en afsluiting met een lunchbuffet. Prijs € 175 p.p.

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.

Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn geen reviews bij dit arrangement