Vergaderen met actieve break in de natuur van Staatsbosbeheer Veluwe Noord!

Vergadren bij Staatsbosbeheer Veluwe Noord. Is vergaderen in Centraal Nederland en midden in de natuur. Dit gecombineerd met een actieve break op de Veluwe zorgen voor een op en top Vergaderarrangement.

Buitencentrum Veluwe Noord
Vergaderen bij Staatsbosbeheer Veluwe Noord

Buitencentrum Veluwe-Noord ligt centraal in Nederland en is uitstekend bereikbaar met openbaar vervoer en auto. Het ligt op 3 minuten loopafstand van NS-station Nunspeet. Vanaf de snelweg A28 is het nog slechts 500 meter te gaan en er is ruime parkeergelegenheid op het naastgelegen Veluwetransferium, startpunt voor een bezoek aan de natuur. Nunspeet beschikt over diverse restaurants en er is een groot aanbod van hotels.

Het gebouw beschikt over uitstekende faciliteiten, tevens voor minder validen. Er is een grote interactieve tentoonstelling over de Veluwe, een filmzaal, een winkel met natuurgerelateerde producten en een wisselexpositieruimte met om de paar maanden kleinere tijdelijke exposities.

De vergaderruimte

De vergaderruimte is op verschillende manieren in te richten. Met de tafels in U-opstelling biedt het plaats aan maximaal 20 personen. In theateropstelling is er plaats voor 50 personen. De ruimte is voorzien van beamer, scherm en flip-over.
Koffie en thee, lunch, borrel en bitterbal, het is er allemaal bij te leveren. We bieden afhankelijk van de wens, lunches aan in verschillende prijsklassen.

Op pad met de boswachter

Voor (familie) groepen, scholen, bedrijven, organisaties en instanties uit alle branches kan een programma op maat worden gemaakt. De groep kan als onderbreking van het vergadergedeelte op stap met een gids van Staatsbosbeheer. Dat kan bijvoorbeeld het speuren naar wilde dieren zijn, of een paddenstoelentocht.

Daarnaast biedt Staatsbosbeheer in samenwerking met Outdoorbedrijf Extrarius (inpandig in het buitencentrum) nog actievere onderbrekingen aan. Mountainbike-clinics, boom klimmen, pijlenboog-schieten, kickbiken en GPS-tochten behoren onder andere tot de mogelijkheden.

De Veluwe

Bossen vol knoestige bomen, stille paadjes, heidevelden, lichte glooiingen. En wie goed kijkt, ziet overal sporen van de bewoners van de bossen. De bossen van Veluwe-Noord zitten vol met pootafdrukken van reeën en edelherten en wroetsporen van wilde zwijnen, die als het moet de grond tot een meter diep omwoelen op zoek naar larven. Maar de bossen rond Nunspeet, Elspeet en Vierhouten worden ook bewoond door vossen, damherten, haviken en raven.

En je wandelt of fietst er langs stuifzanden, vennetjes, open ruimtes en holle wegen: oude handelswegen die in de loop der eeuwen steeds verder uitsleten door paardenhoeven en de smalle, harde wielen van de wagens waarmee de handelswaar vervoerd werd. Bijzonder is het Verscholen Dorp bij Nieuw-Soerel. Hier zaten tijdens de Tweede Wereldoorlog anderhalf jaar lang bijna honderd onderduikers verborgen.

Dit vergaderarrangement is inclusief:

U kunt dit arrangement boeken voor 4 uur of voor 8 uur.

Het 4 uurs vergaderarrangement is inclusief

  • Ontvangst met koffie en thee
  • Huur vergaderzaal voor 1 dagdeel
  • Koffie,thee en water gedurende de vergadersessie
  • Excursie door het natuurgebied van 1 uur met een gids van Staatsbosbeheer
Prijs: € 24,50 p.p. op basis van minimaal 10 personen exclusief BTW

Het 8 uurs vergaderarrangement is inclusief
  • Ontvangst met koffie en thee
  • Huur vergaderzaal voor 2 dagdelen
  • Koffie,thee en water gedurende de vergadersessie
  • Excursie door het natuurgebied van 1 uur met een gids van Staatsbosbeheer
Prijs: € 49 p.p. op basis van minimaal10 personen exclusief BTW

Het is mogelijk om ook een lunch of hapjes bij de vergadering te boeken. Prijzen hiervan zijn op aanvraag en afhankelijk van uw wensen.

De prijs van dit arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.

Kaart
Streetview
Reviews

Er zijn geen reviews bij dit arrangement